Autor Wiadomość
natalia.energy
PostWysłany: Nie 11:56, 25 Lis 2007    Temat postu:

Oczywiście zespół Flimero jest świetny ale zauważmy, że do tego zespołu należą same gimnastyczki. jednak w większości grup są dziewczęta bez przygotowania gimnastycznego które po prostu kochają taniec i dlatego należą do grup cheerleaders. Cięzko jest porównywać drużyny które zajmują się gimnastyką od wielu lat pod okiem fachowców, do drużyn które same się wszystkiego uczą w różnych warunkach treningowych.
IzulaDublin
PostWysłany: Czw 19:41, 15 Lis 2007    Temat postu:

ja twierdzę osobiście iż zespół FLIMERO z Tyczyna ma wielkie możliwości i podstawy by zostać pierwszym w Polsce zespołem w kat.cheer!!
BOSS
PostWysłany: Czw 8:50, 15 Lis 2007    Temat postu:

Temat nie musi być zamknięty. Tylko potrzebna jest merytoryczna dyskusja ( rozmowa ). Co z tego ,że sobie pogdybamy na zasadzie co można byłoby zrobić. Ale trzeba się zastanowić kto ma jakie mozliwości , jakie przygotowanie, jakie szkolenie przeprowadzić . tego sie nie da zrobić z dnia na dzień. Warsztaty w przyszłym roku , ktore nazwałem EUROCAMP ma między innymi temu służyć.
Ale to będzie sondażowe. I zapraszam wszystkich zainteresowanych tematem CHEER.
IzulaDublin
PostWysłany: Pią 21:32, 09 Lis 2007    Temat postu:

więc co zamykamy temat? i założymy nowy o kat cheer? a może lepiej przenieśmy dyskusje do działu o piramidach...!?
Trisha
PostWysłany: Pią 16:33, 09 Lis 2007    Temat postu:

dokladnie, zgadzam się z panem...
BOSS
PostWysłany: Pią 16:31, 09 Lis 2007    Temat postu: Cheer

Z tekstu jaki zamieszcza tzw. P. Zofia wynika ,ze za nia ukrywa się jakaś niedojrzała psychicznie małolata i chce w sztuczny sposób wywołać rozmowy i dyskusje. Nawet nie podała namiarów.
Więc ja osobiście kończę ten temat.
jablonka
PostWysłany: Pią 14:36, 09 Lis 2007    Temat postu:

ale skad mamy ofiarowac pani te pomoca skoro w Polsce nikt nie wie na czym dokladnie polega kategoria cheer, czy boss pani ostatecznie nie wytlumaczyl ze to dla nas bardzo odlegly temat i zespoly ktore teraz probuja budowac "piramidy" to nie sa zespoly cheer i rowniez nie maja pojecia o prawdziwym cheer, zreszta ta kategoria to nie tylko piramidy ale i wyrzuty, scieżki itd i watpie zeby ktokolwiek w Polsce robil je prawidlowo nawet jesli ktos juz cos probowal!!!!!!
Pani Z.
PostWysłany: Pią 9:45, 09 Lis 2007    Temat postu:

wszyscy wszystko ukrywają bo chcą być"orgyginalne" i mieć piramidy jedyne w swoim rodzaju, a teraz chcą warsztatów i uczyć sie tego samego co inni?najpierw mówią że nie będą się z nikim dzielić piramidami a teraz nagle chcą! jak się o pomoc pyta to cisza.. oczywiście ja pojadę chcętnie na takie szkolenia, skoro znikąd pomocy nie można się doprosić..
IzulaDublin
PostWysłany: Czw 20:45, 08 Lis 2007    Temat postu:

najwidoczniej nie wie czego jednak chce albo po prostu sie komuś nudzi. ha..! BOSS piękne fakty! najlepsze o tym "wchodzeniu" na piramidy Very HappyVery Happy pieknie napisane....już mi się humor poprawił Very Happy
Trisha
PostWysłany: Czw 19:34, 08 Lis 2007    Temat postu:

Pani Z. pani jakaś niezdecydowana jest Neutral
jablonka
PostWysłany: Czw 14:51, 08 Lis 2007    Temat postu:

Pani Z. napisał:
taaa zróbmy warsztaty czy kursy i zaprośmy zaje... instruktora i wszyscy będziemy umieć to samo-te same piramidy!najpierw nie chcą mi napisać jak je robią bo sobie "prawa autorskie" zatrzegły a teraz wszystkie chcą się uczyć tego samego.........ale bzdury co niektórzy wypisują i przeczą sami sobie! a jak nie mogą czegoś sensownego wymyślić to się obsmarowują na stronach/blogach czy księgach gości! nie macie do siebie za grosz szacunku!i głupota dalej panuje na świecie!BRAK SŁÓW...
BOSS
PostWysłany: Czw 14:50, 08 Lis 2007    Temat postu: CHEER

Chyba pani Z. nie bardzo wie o co jej chodzi . W dniu 18.X pisze ,że wszyscy wszystko ukrywają a teraz ma za złe ,że ludzie chca szkoleń i warsztatów bo będzie to samo . Więc jak to jest?
Moje zdanie na temat CHEER w Polsce jest takie : najpierw potrzebne są dobrze przygptowane akrobatki , dobre TRENERKI akrobatyki aby na to nałożyć elementy taneczne. I chyba przy tym pozostanę . Wszystkie domorosłe próby wspinania się jedna na drugą nic nie zmienią, bo ( i powtarzam jest to moje zdanie ) jest to nie w tempie , nieporadne, w zachwianej równowadze. A już na kpinę zakrawa fakt ,ze dwie klęczą a jedna na nich stoi i ledwie trzyma rownowagę i nie daj Boże aby podniosła ręce do góry to natychmiast spada . W przyszłym roku planuje się aż dwie imprezy z udziałem zespołów CHEER i radzę z nich skorzystać.
Wtedy można pogadać o temacie. Bo inaczej jest dyskusja bezprzedmiotowa. Pozdrwiam wszystkie cheerleaderki i małe i duże .
BOSS
PostWysłany: Czw 14:47, 08 Lis 2007    Temat postu: CHEER

Chyba pani Z. nie bardzo wie o co jej chodzi . W dniu 18.X pisze ,że wszyscy wszystko ukrywaja a teraz ma za złe ,że ludzie chca szkoleń i warsztatów bo będzie to samo . Więc jak to jest?
Moje zdanie na temat CHEER w Polsce jest takie : najpierw potrzebne sa dobrze przygptowane akrobatki , dobre TRENERKI akrobatyki aby na to nalkozyc elementy taneczne. I chyba prz tym pozostanę . Wszystkie domorosłe próby wspinania się jedna na drugą nic nie zmieni bo ( i powtarzam jest to moje zdanie ) jest to nie w tempie , nieporadne, w zachwianej równowadze. A juz na kpinę zakrawa fakt ,ze dwie klęczą a jedna na nich stoi i ledwie trzyma rownowagę i nie daj Boże aby podniosła ręce do góry to natychmiast spada . W przyszłym roku planuje się aż dwie imprezy z udziałem zespołów CHEER i radzę z nich skorzystać.
Wtedy można pogadać o temacie. Bo inaczej jest dyskusja bezprzedmiotowa. Pozdrwiam wszystkie cheerleaderki i małe i duże .
Pani Z.
PostWysłany: Czw 0:18, 08 Lis 2007    Temat postu:

taaa zróbmy warsztaty czy kursy i zaprośmy zaje... instruktora i wszyscy będziemy umieć to samo-te same piramidy!najpierw nie chcą mi napisać jak je robią bo sobie "prawa autorskie" zatrzegły a teraz wszystkie chcą się uczyć tego samego.........ale bzdury co niektórzy wypisują i przeczą sami sobie! a jak nie mogą czegoś sensownego wymyślić to się obsmarowują na stronach/blogach czy księgach gości! nie macie do siebie za grosz szacunku!i głupota dalej panuje na świecie!
jablonka
PostWysłany: Śro 21:26, 07 Lis 2007    Temat postu:

watpie... na razie musimy kat. dance udoskonalic, kazdy zespol powinien sam kogos zaprosic na warsztaty jesli mu tak zalezy.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group