Autor Wiadomość
czeczele
PostWysłany: Pią 9:39, 30 Wrz 2011    Temat postu: Brak informacji

Chciałabym zauważyć że te strony internetowe od psch i cheerleading.pl są prawie wcale nie aktualizowane. No chyba jest to waszym obowiązkiem informować nas co się w tej branży dzieje??? Forum umarło, strony nie żyją.........społeczeństwo ignorantów!!! Tylko kłócić się umieją.........
Bartosz Penkala
PostWysłany: Pon 4:45, 08 Gru 2008    Temat postu: Strony internetowe

Witam serdecznie

Nie jestem w stanie odpowiedzieć dlaczego nie ma aktualizaji i relacji w galeriach na innych stronach tj. choćby poruszona wyżej cheerleading.pl poniewaz nie jestem odpowiedzialny za te publikacje.

Zainteresowanych zapraszam na stronę www.psch.pl gdzie w zakładce galeria są umieszczone zdjęcia z ....

pozdrawiam

Prezes PSCh
Bartosz Penkala
IzulaDublin
PostWysłany: Pon 22:46, 24 Lis 2008    Temat postu:

widocznie nikomu nie zależy na tym, by w Polsce było coś tak jak powinno być.
Chir
PostWysłany: Śro 7:22, 05 Lis 2008    Temat postu:

Tak! racja! są też inne ważne rzezy o których na TEJ stronie sie nie pisze! Tarnów jak nie ma się czym pochwalić to już nic o danej imprezie nie napisze!! tak jak o Eurogali - bo tam nic nie zdobyły ciekawego, albo o tym że dziewczyny z Sosnowca, Słupska i Chorzowa miały ważny występ na Stadionie na meczu reprezentacji. Jesli jest polskicheerleading to powinno sie pisac o wszystkich polskich zespolach. a jak nie to niech sobie nazwa strone tarnowskicheerleading! tyle ode mnie
JASNE
PostWysłany: Sob 13:35, 01 Lis 2008    Temat postu:

I CO Z TA STRONA cheerleading.pl??????? ZADNYCH AKTUALIZACJI NO POPROSTU NIC!!!! CO TO ZA STRONA WOGóLE? TAM SA TYLKO INFORMACJE O TARNOWIANKACH A JAK ICH COS NIE DOTYCZY TO JUZ NIE WARTO NIC NA NIEJ PISAC!! NIBY O POLSKICH ZESPOłACH A JAK TERNOW NIE POJEDZIE NA JAKIES ZAWODY TO JUZ NIC O TYCH ZAWODACH NIE NAPISZA ANI ZDJEC NIE DADZą!!! DO DUPCI Z TAKą STRONą!
cheers
PostWysłany: Śro 22:17, 28 Maj 2008    Temat postu:

A i tak dla mnie -EDIT-...;p

EDIT: nie używamy wulgarnych epitetów
natalia.energy
PostWysłany: Śro 21:07, 28 Maj 2008    Temat postu: Informacja

Uprzejmie informuję, że wyjaśniłyśmy juz z PSCh sprawę związaną z wyborami Miss Cheerleaders, której przeprowadzenie podczas Mistrzostw Polski wywołało na forum burzliwa dyskusję i negatywne wypowiedzi użytkowników forum ( w tym również moją). Proszę o zakończenie pisania wszelkich komentarzy pod tym tematem aż do momentu ukazania się stosownej informacji dotyczącej rozwoju projektu.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group