Forum świat cheerleaderek Strona Główna
Zaloguj Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy
III Mistrzostwa Śląska Sosnowiec!!!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum świat cheerleaderek Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IzulaDublin
AdminDołączył: 12 Gru 2006
Posty: 627
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 23 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: DUBLIN CITY-Ireland

PostWysłany: Pon 21:56, 19 Lut 2007    Temat postu: III Mistrzostwa Śląska Sosnowiec!!!

III MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO NIEZRZESZONYCH ZESPOŁÓW TAŃCA CHEERLEADERS SOSNOWIEC 15 KWIETNIA 2007r.

HALA SPORTOWA, Sosnowiec ul. Braci Mieroszewskich Organizatorami mistrzostw są:Urząd Miasta Sosnowca, Miejski Klub im. J.Kiepury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, Śląski Oddział Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders, Agencja Artystyczna „Kasia” Celem Mistrzostw jest przegląd dorobku niezrzeszonych zespołów cheerleaders, wymiana doświadczeń oraz wspólne spędzenie niezapomnianych chwil we współzawodnictwie zgodnym z zasadami fair play.REGULAMIN :
1. Mistrzostwa odbędą się 15 kwietnia 2007r. w Hali Sportowej w Sosnowcu przy ul. Braci Mieroszewskich 91

2. Prawo udziału w mistrzostwach mają niezrzeszone zespoły cheerleaders działające na terenie województwa śląskiego.

3. Zespoły biorące udział w mistrzostwach powinny składać się z minimum sześciu a maksimum szesnastu tancerek. Każda z tancerek może wystąpić w jednej kategorii wiekowej i być członkinią jednej grupy tanecznej. Brak regulaminowej liczby tancerek spowoduje punkty karne i będzie miał niekorzystny wpływ na ocenę końcową.

4. Mistrzostwa rozegrane będą w trzech kategoriach wiekowych. - kategoria młodsza - do 13 lat (szkoła podstawowa); - kategoria średnia - 14 - 16 lat (gimnazjum), - kategoria najstarsza - 17 lat i powyżej (szkoła ponadgimnazjalna )

5.W przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby zespołów w kategoriach średniej i najstarszej może nastąpić ich połączenie.

6. Zawodniczki występują w strojach sportowych, jednakowych dla grupy. Obowiązkowe jest obuwie sportowe niepozostawiające śladów na parkiecie. Układ taneczny musi być prezentowany w 30% z pomponami.

7. Do finału wchodzi sześć zespołów w każdej kategorii wiekowej. W przypadku zgłoszenia się do udziału w turnieju mniej niż sześć zespołów, odbędą się tylko finały. Elementy akrobatyczne nie będą brane pod uwagę w ocenie sędziowskiej.

8. Czas trwania układów będzie mierzony przez sędziego technicznego. Czas prezentacji liczony jest od początku muzyki do pozy kończącej układ, końca muzyki lub zejścia zespołu. Przekroczenie czasu minimum jak też maksimum jest niedopuszczalne. W przypadku pierwszego przekroczenia limitu czasu trwania układu Sędzia Główny udzieli zespołowi publicznego ostrzeżenia. W przypadku powtórnego przekroczenia limitu czasowego, Sędzia Główny wyklucza zespół z dalszego udziału w turnieju.

9.W poszczególnych rundach zespoły prezentują następujące układy: eliminacje - układ długi trwający 140-150 sekund finały- układ długi trwający 140-150 sekund

10. Wszystkie zespoły przygotowują nagrania muzyczne na płytach CD. Każda płyta CD winna być opisana: nazwą grupy, czasem trwania układu.

11. Uczestnicy przyjeżdżają na koszt własny lub instytucji delegującej.
Zespoły ubezpieczają się we własnym zakresie lub na koszt instytucji delegującej. Każda grupa wpłaca startowe w wysokości 7,- zł od zawodniczki do dnia 31 marca 2007 roku na konto klubu; BANK ŚLĄSKI 11 1050 1360 1000 0008 0002 6197 – Miejski Klub J.Kiepury Sosnowiec, z zaznaczeniem; „wpisowe na III Mistrzostwa Śląska”

12. Podczas Mistrzostw działają; Komisja Sędziowska, Kierownik Mistrzostw, Biuro Mistrzostw, Służby Medyczne, Służby Porządkowe Bufet gastronomiczny

13. Komisja sędziowska składa się z 5 sędziów, którzy w rundach przed finałowych sędziują tajnie poprzez typowanie określonej liczby zespołów do rundy następnej. Natomiast w rundzie finałowej sędziowanie jest jawne na miejsca. W sprawach spornych lub nie ujętych w regulaminie decyduje Sędzia Główny w porozumieniu z Kierownictwem Mistrzostw w oparciu o istniejące przepisy Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders.

14.Organizatorzy zapewniają dla wszystkich zespołów dyplomy. A dla najlepszych grup finałowych przewidziane są także puchary, medale i upominki.

15. Organizator zastrzega sobie prawo rejestracji video oraz fotografowania turnieju w celach popularyzatorskich

16. Ze względów organizacyjnych zastrzega się prawo do ograniczenia liczby zgłoszonych zespołów. Zgłoszenia, zawierające liczbę, imię i nazwisko, datę urodzenia oraz kategorię wiekową zawodniczek, jak również dokładny adres zwrotny, numer telefonu do instruktora, prosimy przesyłać do dnia 31 marca 2007 roku (liczy się data otrzymania przesyłki, a nie data stempla pocztowego) na adres: Miejski Klub im J. Kiepury, ul. Będzińska 6, 41-200 Sosnowiec, lub na adres e-mail [link widoczny dla zalogowanych]., a także online [link widoczny dla zalogowanych] 17.Informacje telefoniczne;0501 096 041 Katarzyna Pilch (aakasia@op.pl)VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ZESPOŁÓW CHEERLEADERS O PUCHAR MIASTA SOSNOWCA FORMUŁA OPEN

Miejsce turnieju; HALA SPORTOWA, SOSNOWIEC, ul. BRACI MIEROSZEWSKICH 91 Organizatorzy: Urząd Miasta Sosnowca Miejski Klub im. J.Kiepury w Sosnowcu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu Śląski Oddział Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders Agencja Artystyczna „KASIA”REGULAMIN

1. Turniej odbędzie się 15 kwietnia 2007r. w Hali Sportowej w Sosnowcu przy ul. Braci Mieroszewskich 91

2. Prawo udziału w turnieju mają zespoły zrzeszone w Polskim Stowarzyszeniu Cheerleaders oraz niezrzeszone zespoły tańca cheerleaders.

3. Zespoły biorące udział w turnieju powinny składać się z minimum sześciu a maksimum szesnastu tancerek, czynnie biorących udział w prezentacji. Każda z tancerek może wystąpić w jednej kategorii wiekowej i być członkinią jednej grupy tanecznej. Brak regulaminowej liczby tancerek spowoduje punkty karne i będzie miał niekorzystny wpływ na ocenę końcową.

4. VI Ogólnopolski Open Turniej rozgrywany będzie w trzech kategoriach wiekowych. - kategoria młodsza - do 13 lat (szkoła podstawowa) - kategoria średnia - 14 - 16 lat (gimnazjum) - kategoria najstarsza - 17 lat i powyżej (szkoła ponadgimnazjalna ) W przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby zespołów w kategoriach średniej i najstarszej zgodnie z przepisami Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders może nastąpić ich połączenie.

5. Zawodniczki występują w strojach sportowych, jednakowych dla grupy. Obowiązkowe jest obuwie sportowe o niepozostawiające śladów na parkiecie. Parkiet o wymiarach 12m na 12m

6. W poszczególnych rundach zespoły prezentują następujące układy: eliminacje - układ długi trwający 140-150 sekund finały- układ długi trwający 140-150 sekund

7. Układ taneczny musi być prezentowany w 30% z pomponami zgodnie z przepisami PSCh. Obowiązują przepisy turniejowe PSCh.

8. Zespoły zobowiązane są do przedstawiania układów, w których zawarte będą elementy obowiązkowe, mające decydujące znaczenie w punktowaniu przez sędziów: Kategoria Dance Junior Elementy obowiązkowe : minimum 1 piruet minimum 1 szpagat minimum 1 skok taneczny (jete) minimum 2 skoki cheer minimum 2 wysokie wymachy Kategoria Dance Senior Elementy obowiązkowe : minimum 1 podwójny piruet minimum 1 szpagat minimum 2 skoki taneczny ( np. jete) minimum 2 skoki cheer minimum 2 wysokie wymachy Elementy obowiązkowe muszą być wykonane przez wszystkie zawodniczki w tym samym czasie lub w fali. W czasie prezentacji muszą być używane pompony

9. Czas trwania układów będzie mierzony przez sędziego skrutacyjnego. Czas prezentacji liczony jest od początku muzyki do pozy kończącej układ, końca muzyki lub zejścia zespołu. Przekroczenie czasu minimum jak też maksimum jest niedopuszczalne. W przypadku pierwszego przekroczenia limitu czasu trwania układu Sędzia Główny udzieli zespołowi publicznego ostrzeżenia. W przypadku powtórnego przekroczenia limitu czasowego, Sędzia Główny ma obowiązek wykluczenia zespołu z dalszego udziału w turnieju.

10. Do finału wchodzi sześć zespołów w każdej kategorii wiekowej. W przypadku zgłoszenia się do udziału w turnieju mniej niż sześć zespołów, odbędą się tylko finały.

11. Elementy akrobatyczne nie będą brane pod uwagę w ocenie sędziowskiej.

12.Wszystkie zespoły przygotowują nagrania muzyczne na płytach CD. Każda płyta CD winna być opisana: nazwą grupy, czasem trwania układu.

13. Uczestnicy przyjeżdżają na koszt własny lub instytucji delegującej. Zespoły ubezpieczają się na koszt własny lub instytucji delegującej.

14. Każda grupa wpłaca do 31 marca 2007 r. startowe w wysokości 7 zł od zawodniczki na konto klubu: BANK ŚLĄSKI 11 1050 1360 1000 0008 0002 6197 – Miejski Klub J.Kiepury Sosnowiec, z zaznaczeniem; „wpisowe na VI Open Turniej”

15. Podczas turnieju działają Komisja Sędziowska, Kierownik Turnieju, Biuro Turnieju, Służby Medyczne Służby Porządkowe Bufet gastronomiczny

16. Komisja sędziowska składa się z 5 sędziów, którzy w rundach przed finałowych sędziują tajnie poprzez typowanie określonej liczby zespołów do rundy następnej. W rundzie finałowej sędziowanie, na miejsca, jest jawne.

17. W sprawach spornych lub nie ujętych w regulaminie decyduje Sędzia Główny w porozumieniu z Kierownictwem Turnieju w oparciu o istniejące przepisy Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders.

18. Organizatorzy zapewniają dla wszystkich zespołów dyplomy. A dla grup finałowych przewidziane są także puchary, medale i upominki.

19. Ze względów organizacyjnych organizator zastrzega sobie prawo do ograniczenia liczby zgłoszonych zespołów.

20. Organizator zastrzega sobie prawo rejestracji video oraz fotografowania turnieju w celach popularyzatorskich

21. Zgłoszenia, zawierające liczbę, imię i nazwisko, datę urodzenia oraz kategorię wiekową zawodniczek, jak również dokładny adres zwrotny, numer telefonu do instruktora, prosimy przesyłać do dnia 31 marca 2007 roku (liczy się data zgłoszenia, a nie stempla pocztowego) na adres: Miejski Klub im J. Kiepury Ul. Będzińska 6 41-200 Sosnowiec lub na adres e-mail [link widoczny dla zalogowanych] lub online [link widoczny dla zalogowanych] Informacje telefoniczne;0501 096 041 Katarzyna Pilch [link widoczny dla zalogowanych]II TURNIEJ DUETÓW SYNCHRONICZNYCH CHEERLEADERS SOSNOWIEC 15 KWIETNIA 2007

Miejsce turnieju; HALA SPORTOWA, SOSNOWIEC, ul. BRACI MIEROSZEWSKICH 91 Organizatorzy: Urząd Miasta Sosnowca Miejski Klub im. J.Kiepury w Sosnowcu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu Śląski Oddział Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders Agencja Artystyczna „KASIA” Celem Turnieju jest przegląd i popularyzacja nowej kategorii tanecznej cheerleaders jaką są duety synchroniczne, wymiana doświadczeń oraz wspólne spędzenie niezapomnianych chwil we współzawodnictwie zgodnym z zasadami fair play.REGULAMIN

1. Turniej odbędzie się 15 kwietnia 2007r. w Hali Sportowej w Sosnowcu przy ul. Braci Mieroszewskich 91

2. Prawo udziału w turnieju mają duety z terenu całego kraju.

3. Zawodnicy występujący w duetach synchronicznych mogą być członkami zespołów cheerleaders biorących udział w III Mistrzostwach Województwa Śląskiego Niezrzeszonych Zespołów Cheerleaders i VII Ogólnopolskim OPEN Turnieju Zespołów Cheerleaders.

4. Tancerze występują w jednakowych strojach sportowych. Obowiązkowe jest obuwie sportowe niepozostawiające śladów na parkiecie. Parkiet o wymiarach 12m na 12m

5. Czas trwania układu będzie mierzony przez sędziego technicznego. Czas prezentacji liczony jest od początku muzyki do pozy kończącej układ, końca muzyki lub zejścia zespołu. Przekroczenie czasu minimum jak też maksimum jest niedopuszczalne.

6. Duety synchroniczne przygotowują jeden program o przedziale czasowym 80-100 sekund, który może być prezentowany bez pomponów lub z pomponami.

7. W przypadku duetów synchronicznych turniej odbywa się bez rund i bez podziału na kategorie wiekowe. Każdy duet wykonuje prezentację tylko raz.

8. O kolejności końcowej decyduje Komisja Sędziowska, kierując się obowiązującymi kryteriami ocen zawartych w Przepisach Turniejowych Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders w odniesieniu do zespołów, jak również o dodatkową trudność wykonania jaką jest synchronizacja tańca w parze.

9. Duety Synchroniczne oceniane będą w skali punktowej od 0 do 100 punktów, a o końcowej klasyfikacji będzie decydować suma punktacji uzyskanej od wszystkich 5 sędziów.

10. Duety przygotowują nagrania muzyczne na płytach CD.Każda płyta CD winna być opisana.

11. Uczestnicy przyjeżdżają i ubezpieczają się na koszt własny lub instytucji delegującej.

12. Każdy duet wpłaca wpłaca do 31 marca 2007 r. startowe w wysokości 10 zł od tancerza na konto klubu: BANK ŚLĄSKI 11 1050 1360 1000 0008 0002 6197 – Miejski Klub J.Kiepury Sosnowiec, z zaznaczeniem; „ wpisowe Duety”.

13. Podczas turnieju działają Komisja Sędziowska, Kierownik Turnieju, Biuro Turnieju, Służby Medyczne Służby Porządkowe Bufet gastronomiczny

14. Organizatorzy zapewniają dla finalistów puchary, medale i upominki.

15. Ze względów organizacyjnych zastrzega się prawo do ograniczenia liczby zgłoszonych duetów.

16. Organizator zastrzega sobie prawo rejestracji video oraz fotografowania turnieju w celach popularyzatorskich.

17. Zgłoszenia, zawierające imię i nazwisko, datę urodzenia jak również dokładny adres zwrotny, numer telefonu do instruktora, prosimy przesyłać do dnia 31 marca 2007 roku (liczy się data zgłoszenia, a nie stempla pocztowego) na adres Miejski Klub im J. Kiepury Ul. Będzińska 6 41-200 Sosnowiec, na adres e-mail [link widoczny dla zalogowanych] Regulamin, karty zgłoszeń; [link widoczny dla zalogowanych] Informacje telefoniczne; Katarzyna Pilch 0501 096 041 (e-mail;aakasia@op.pl )


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Trisha
VipDołączył: 16 Gru 2006
Posty: 212
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Upper Silesia

PostWysłany: Śro 1:14, 21 Lut 2007    Temat postu:

widzę, że mnie uprzedziłaś... Wink

apropos .. kto się wybiera? Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gimone
Gość


PostWysłany: Śro 12:57, 21 Lut 2007    Temat postu:

My się wybieramy Smile
Powrót do góry
GośćPostWysłany: Śro 13:32, 21 Lut 2007    Temat postu:

Ja sie wybieram Smile
Powrót do góry
Trisha
VipDołączył: 16 Gru 2006
Posty: 212
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Upper Silesia

PostWysłany: Śro 14:07, 21 Lut 2007    Temat postu:

my także ;]
dodatkowo jeszcze zamierzam z koleżanką wziąć udział w duetach, ale... to jeszcze nie jest pewne Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
tańcząca
Gość


PostWysłany: Śro 15:14, 21 Lut 2007    Temat postu:

ja też się wybieram. Wink)
Powrót do góry
Izuss
JuniorDołączył: 28 Gru 2006
Posty: 47
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: =-STaszów-=

PostWysłany: Śro 17:42, 21 Lut 2007    Temat postu:

w Sosnowcu bedą występowały dwie drużyny ode mnie z klubu:) ale sama osobiście sie zjawie;) mimo ze nie bede tanczyła bede czuła te emocje, a one są najpiękniejsze;)Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
natalia.energy
ModeratorDołączył: 13 Gru 2006
Posty: 406
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Śro 22:06, 21 Lut 2007    Temat postu:

sa już znane wyniki turnieju? :]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Trisha
VipDołączył: 16 Gru 2006
Posty: 212
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Upper Silesia

PostWysłany: Śro 23:37, 21 Lut 2007    Temat postu:

widzę, że duża frekwencja będzie Smile
szkoda tylko, że tunieje odbędą się w niedzielę.. jakoś osobiście odpowiadałaby mi sobota bardziej ;p i że każda grupa pokazuje tylko jeden układ - długi oO już się przyzwyczaiłam do tego, że zawsze był krótki, sredni i długi a tu zonk Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
AlC
Gość


PostWysłany: Czw 9:51, 22 Lut 2007    Temat postu:

My sie wybieramy Very Happy

troche dziwnie ze wszystkie trzy turnieje są w jednym dniu. Surprised
Powrót do góry
jakemba
JuniorDołączył: 29 Sty 2007
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią 19:51, 23 Lut 2007    Temat postu:

My tez sie wybierzemy jeżeli gmina zorganizuje nam transport;)
Duety tez beda..:0 rozumiem , ze w duetach obowiazuja take same zasady co w formacjach tj element obowiazkowe?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
IzulaDublin
AdminDołączył: 12 Gru 2006
Posty: 627
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 23 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: DUBLIN CITY-Ireland

PostWysłany: Pią 21:11, 23 Lut 2007    Temat postu:

o a jednak są jakieś tam zmiany w regulaminie...szczególnie w MOgólnopolskich...ja wam wszystkim już dziś zyczę powodzenia Smile jeśli mi się uda to się tam zjawię Ya winkles nie koniecznie jako widz Ya winkles Razz

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Robcio
JuniorDołączył: 17 Gru 2006
Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pią 23:58, 23 Lut 2007    Temat postu:

Znowu, tak jak jak ostatnio wygrają te drużyny których opiekunowie będą w jury...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jakemba
JuniorDołączył: 29 Sty 2007
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sob 12:41, 24 Lut 2007    Temat postu:

czasem tak sie zdarza;) trzeba sie przyzwyczaic:) ale samemu zostac jurorem:P i faworyzowac swoj zespol.. Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
gosć
Gość


PostWysłany: Sob 17:25, 24 Lut 2007    Temat postu:

Ten turniej jest z góry ukartowany ale trzeba się zmierzyć z rezczywistością
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum świat cheerleaderek Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Theme by GhostNr1